Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

Lucyfer zasłużył na co najmniej jeszcze 2 sezony w serwisie Netflix!

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak jest naprawdę, ale jeśli dostaniemy już ostatni sezon Lucyfera na podsumowanie, to serial zasługiwał na znacznie więcej.

Powiemy tak: Lucyfer zasługiwał na więcej niż Netflix.

Nie to, żebyśmy się nie cieszyli. Jeden sezon jest lepszy niż żaden, a biorąc pod uwagę sposób, w jaki Netflix anulował niektóre produkcje, które zakończyły się dużymi klifami ( One Day At A Time, Santa Clarita Diet i The OA ), to cieszymy się, że obsada i w ogóle serialowa ekipa mają przynajmniej szansę na właściwe zakończenie serialu.Ale jeśli już jesteśmy szczerzy, to program miał znacznie więcej do zaoferowania niż tylko jeden sezon.

W rzeczywistości pod wieloma względami wydaje się, że ledwo zarysowaliśmy powierzchnię tego, co mógłby zrobić ten program. Chloe ledwie dowiedziała się o Lucyferze, ledwo skończyła przetwarzać, co to znaczy, nie tylko dla ich związku, ale dla świata, a już serial skończy się w jeszcze jednym skróconym sezonie?

Wydaje się marnotrawstwem, prawda? U nas możesz kupić bluzy i koszulki z serialu Lucyfer – kliknij! 🙂

Kreatywnie mówiąc, jest o wiele więcej do zrobienia, o wiele więcej do pogodzenia – nie tylko na Ziemi, ale i wyżej, z niebiańską rodziną, którą nasz Lucyfer porzucił na dobre… Czy on i jego wszechmocny ojciec kiedykolwiek zawrą pokój? Jaki Boży plan mamy dla Chloe? Jest tak wiele pytań i wydaje się, że jeden skrócony sezon nie wystarczy, aby na nie odpowiedzieć.

Teraz wierzymy tylko, że sobie poradzą. Na tym polega piękno tego zespołu, znają czas, znają swoje postacie i dołożą wszelkich starań, aby przekazać nam najciekawszą możliwą historię w ramach podanych im ograniczeń. W rzeczywistości jesteśmy również pewni, że cokolwiek się stanie, będziemy się dobrze bawić, tak jak podobała nam się każda inna część tego programu.

Ale moglibyśmy mieć więcej – Nie. Jeśli mamy być szczerzy, powinniśmy mieć więcej! I to właśnie do nas dociera. Lucyfer był już na wiele sposobów programem, który łamał oczekiwania, łamał zasady. I tak, Netflix decyduje się na wcześniejsze zakończenie większości programów, ponieważ nowe talenty i programy są tańsze i trudno jest przekonać nowych fanów, aby poświęcili swój czas na oglądanie ponad 50 godzin programu.

Jednak Lucyfer zasługiwał na coś lepszego niż paść ofiarą tych samych względów finansowych, które spotkały inne produkcje Netflixa. Zasługiwał na szansę, by historia zaczęła krążyć. I chociaż zapewne i tak zapewnione zostanie nam satysfakcjonujące zakończenie, trudno nie zastanawiać się, co mogłoby być gdyby…

 

W końcu nigdy nie chcemy, aby dobre programy się skończyły. A Lucyfer był jednym z dobrych. Zapraszamy przed oczekiwaniem na 5 sezon serialu do kupienia koszulek i bluz z Lucyferem. 🙂

Dodaj komentarz