Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

Ragnarok – zakończono zdjęcia do 1 sezonu norweskiego serialu dramatycznego.

W norweskim miasteczku rządzonym przez potężną rodzinę zjawia się bardzo specyficzny nastolatek. Czy to początek powrotu budzących strach nordyckich bogów?
Zakończyły się zdjęcia do pierwszego norweskiego serialu oryginalnego Netflix, czyli Ragnarok, który będzie nowoczesnym dramatem opierającym się na mitologii nordyckiej. Głównym bohaterem serialu będzie Herman Tommeraas, którego możecie kojarzyć z serialu Skam. Przypominamy również, że w w naszym sklepie dostępne są koszulki i bluzy z Hermanem. 🙂

 

Odcinki kręcono w Norwegii i Danii. W miasteczku Odda wynajęto na kilka tygodni domy szeregowe z których chiwilowo musieli wyprowadzić się mieszkańcy, by udostępnić je oraz okolice na czas nagrywania serialu. Netflix nie prosił o żadne wsparcie finansowe małego miasteczka. Przedstawiciele Oddy mówią Netflix sam płacił za hotele i wyżywienie dla ekipy, aktorów oraz pracowników.

Premiera 6-odcinkowego serialu Ragnarok na Netflix przewidywana jest na 2020 rok. Jak myślcie czy serialu w którym gra Herman pobije popularnością  poprzedni Norweski serialu, czyli Skam?

Dodaj komentarz