Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

Dostawa i Zwrot

Dostawa
Wszystkie produkty są produkowane na zamówienie  klienta. Czas realizacji zamówienia od 1-7 dni roboczych. Przeważnie zamówienia są dostarczone do 5 dni roboczych.

Zwrot/wymiana FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY POBIERZ

  1. Klient może odstąpić od zawartej umowy bez podania przyczyny poprzez wysłanie oświadczenia w tym przedmiocie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Oświadczenie może zostać złożone w formie pisemnej bądź też w formie wiadomości elektronicznej wysłanej na adres mailowy kontakt@fshngolden.pl
  2. We wskazanym powyżej przypadku Klient ma obowiązek niezwłocznego zwrotu zakupionego towaru, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy. Zwrot zakupionego towaru następuje na adres: FSHNGOLDEN DANIEL KOSTUJ BORZĘCICE 108, 63-720 KOŹMIN WLKP.
  1. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a kupujący Klient zwolniony jest ze wszystkich zobowiązań. Jeśli zwrot nastąpi we wskazanym terminie Sklep gwarantuje zwrot całej kwoty zapłaconej za towar oraz kosztów przesyłki przelewem na rachunek klienta.
  2. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru, w tym koszty przesyłki.
  3. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być uszkodzony, zabrudzony ani wyprany. Do zwracanego towaru należy dołączyć FORMULARZ ZWORTU/WYMIANY.