Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

Sezon 5 Lucyfera będzie miał dłuższe odcinki, potwierdza producent.

W tym momencie nie jest łatwo znaleźć przecieki, jeśli chodzi o  Lucyfera –  wystarczy pomyśleć o tym, jak mało. W pewnym momencie wydawało się, że sezon 5 mógłby być już dostępny w serwisie Netflix, ale obecny kryzys spowodowany Korna wirusem wydaje się spowalniać wszystko. Daty premiery stoi pod wielkim znakiem zapytania, nie mówiąc już o wszystkich szczegółach dotyczących odcinków i dalszych losach zaangażowanych postaci.

 

Mamy nadzieję, że przynajmniej ta nowa złośliwość sprawi, że będziesz przynajmniej trochę bardziej podekscytowany niektórymi wydarzeniami. W nowym poście na Twitterze (patrz poniżej) producent wykonawczy Ildy Modrovich zauważa, że ​​większość odcinków w sezonie 5 trwa od 50 do 60 minut każdy. Czy to nie mile widziane? Tym razem otrzymujesz więcej odcinków niż w sezonie 4, ale także dłuższe. Gdyby to rozbić i porównać ze standardowym odcinkiem transmisji (trwającym od 40 do 43 minut), 16 odcinków  sezonu 5 Lucyfera  może być bliżej około 19 lub 20 programu. To oczywiście zależy od długości odcinków.

Oczywiście jest jeszcze jeden znak zapytania, kiedy reszta sezonu 5 będzie kręcona. Wiemy, że nie wszystko zostało skończone, ale ponieważ pierwsza połowa sezonu jest co najmniej zakończona, może wyjść wcześniej niż myślimy. Nadal nie chcemy wyciągać zbyt wielu założeń – pierwsza partia odcinków zostanie ukończona, gdy zostaną ukończone. Lepiej robić wszystko bezpiecznie niż w pośpiechu. Cierpliwość jest zaletą, ale czasami może być trudna.

Co chcesz zobaczyć, jeśli chodzi o  sezon 5 Lucyfera?

Czy jesteś podekscytowany dłuższymi odcinkami? Udostępnij teraz w komentarzach poniżej! Tymczasem pamiętaj, aby pozostać w poszukiwaniu innych wiadomości. 

Dodaj komentarz