Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

Przewodnik obsady Elite seazon 4: Wyjaśnienie wszystkich nowych postaci i aktorów

Oto kompletny przewodnik po obsadzie i postaciach z 4 sezonu Elite, w tym wszystkie nowe postacie, a także te powracające z poprzednich sezonów.

Elite sezon 4 obsada zawiera kilka nowych postaci, ale niektóre z nich znane i te nowe postacie wydają się sprzeczne z uczniami Las Encinas. Ogólnie rzecz biorąc, sezon 4 Elite kontynuuje istniejące fabuły, koncentrując się na tajemniczym ataku na przeniesionego studenta z Londynu.
Sezon 4 śledzi życie rodziny Commerfordów. Patriarcha Benjamín pracuje jako nowy dyrektor w Las Encinas i denerwuje różnych uczniów swoimi surowymi zasadami. Tymczasem jego dzieci próbują zaaklimatyzować się w nowej społeczności, a burżuazyjna Ari i jej bliźniak Patrick utrudniają życie ich siostrze Menci. W 4 sezonie Elite każdy członek rodziny Commerfordów ma duży wpływ na zachowanie powracających postaci, takich jak Rebce, Samuel, Guzmán, Ander i Omar.

W przeszłości hiszpańskie aktorki María Pedraza i Ester Expósito stały się międzynarodowymi gwiazdami po występie w programie Netflix Elite . W czwartym sezonie Carla Díaz dołącza do głównej obsady po wcześniejszym stworzeniu imponującego życiorysu telewizyjnego w ciągu ostatniej dekady, podczas, gdy Martina Cariddi prezentuje przełomową rolę jako zbuntowana Mencía, wraz z Manu Ríos jako jej rozwiązłym seksualnie bratem.

Carla Diaz Jako Ari Blanco Commerford

Carla Díaz gra Ari Blanco Commerford jest nową uczennica, której burżuazyjne zachowanie denerwuje jej kolegów z klasy.

Martina Cariddi Jako Mencía Blanco Commerford

Martina Cariddi zagra jako Mencía Blanco Commerford, siostra Ariego, która gra według własnych zasad. Rozwija romans z Rebe, ukrywając sekrety swojego życia prywatnego.

Manu Ríos Jako Patrick Blanco Commerford

Manu Ríos gra Patricka Blanco Commerforda, geja, brata bliźniaka Ariego. Początkowo flirtuje z Anderem, co prowadzi do miłosnego trójkąta z Omarem.

Sprawdź kolekcje z serialu Elite! 🥵 Z kodem rabatowym “elitesezon4” -15%

Pol Granch Jako Phillipe Florian Von Triesenberg

Pol Granch pojawia się jako Phillipe Florian Von Triesenberg w programie Netflix , najmłodszy spadkobierca w Europie, który rozpoczyna studia w Las Encinas.

Nowe Postacie Drugoplanowe W Elite Season 4

Diego Martín jako Benjamín: Nowy dyrektor Las Encinas, który stawia wysokie wymagania studentom.

Andrés Velencoso jako Armando: seksualny klient Mencii z narkotykowym związkiem z matką Rebe.

Powracające Postacie Elite W Sezonie 4

Claudia Salas (na górze, na górze, po lewej) jako Rebeka „Rebe” de Bormujo Ávalos: dawna miłość Samu (i córka dilera narkotyków), która zaczyna spotykać się z Mencíą. W poprzednich sezonach ścierała się ze studentami z powodu swojego narcyzmu. Pojawia się także w Elitarnych Opowiadaniach: Guzmán Caye Rebe i Elitarnych Opowiadaniach: Omar Ander Alexis.

Georgina Amorós (na środku w bieli) jako Cayetana „Caye” Grajera Pando: Była studentka, która teraz pracuje w Las Encinas i zaczyna spotykać się z Phillipe. Jest znana z manipulacji, co dotyczy kolegów z klasy, gdy atakuje rzeczywistego członka rodziny królewskiej.

Itzan Escamilla (powyżej, u góry, w podkoszulku) jako Samuel Garcia: Dawna miłość do nieżyjącej już studentki Mariny. W sezonie 4 jest kelnerem, który wykazuje zainteresowanie Ari pomimo różnic klasowych.

Miguel Bernardeau ( na górze, na środku, obok Samuela) jako Guzmán Nunier: Przybrany brat zmarłej Mariny. Zrywa ze swoją dziewczyną w sezonie 4 i zbliża się do Ari.

Aron Piper (powyżej, u góry, w kolorze beżowym) jako Ander Munoz: Jest w związku z Omarem i spotyka się z Patrickiem w sezonie 4.

Omar Ayuso (na górze, po lewej, na biało) jako Omar Shanaa: Brat byłej dziewczyny Guzmána i były diler narkotyków. W sezonie 4 jest chłopakiem Andera, który zgadza się na trójkąt z Patrickiem.

Sprawdź naszą kolekcje ubrań z serialu Elite. 😎 Z kodem rabatowym “elitesezon4” -15%

Dodaj komentarz